aboutus

Sichuan Huaxin fountain factory,neijiang huaxin art fountain factory

Sichuan Huaxin fountain factory,neijiang huaxin art fountain factory Sichuan Huaxin fountain factory,neijiang huaxin art fountain factory Sichuan Huaxin fountain factory,neijiang huaxin art fountain factory Sichuan Huaxin fountain factory,neijiang huaxin art fountain factory Sichuan Huaxin fountain factory,neijiang huaxin art fountain factory
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
صفحه اصلی بازار: در سراسر جهان
مارک های: هنر HUAXIN ART FOUNTAIN
تعداد کارمندان: 100~120
فروش سالانه: 35000000-60000000
سال تاسیس: 2002
صادرات کامپیوتر: 60% - 70%
دربارهی ما
-01-
معرفی

چشمه هنر Neijiang Huaxin

در سال 2002 تأسیس شد ، چشمه هنر Neijiang Huaxin یکی از مشهورترین تامین کننده چشمه موسیقی / رقص در چین است. رانده شده از مفاهیم زیبایی شناختی و فرهنگی ، نه تنها می توانیم چشمه هایی با بالاترین سطح خلاقیت و کارایی بسازیم ، بلکه مهندسان ما همواره مشتاق تحقق هر ویژگی آبی هستند که به هر برنامه تجاری ، شرکتی یا دولتی نیاز دارد.

ریشه ما در ساخت تجهیزات چشمه شروع شد اما آنچه امروز انجام می دهیم فراتر از آن است - از ساختن چشمه گرفته تا طراحی عملکرد چشمه و توسعه سیستم نازل سفارشی. از سال 2007 ، ما به ارائه خدمات چشمه برای مشتریان در سراسر جهان ، امروز چشمه هنر Neijiang Huaxin نوآوری اثبات شده در بازار داخلی و جهانی است.

خدمات ما طراحی و ساخت چشمه را پوشش می دهد ، ساخت سفارشی ، نصب ، پشتیبانی فنی و تعمیر و نگهداری. متعهد به مفهوم "کار در خارج از صندوق" ، چشمه هنری Neijiang Huaxin خدمات ساخت و طراحی چشمه را برای انواع تنظیمات چشمه اعم از تجاری تا دولتی ، از خصوصی تا عمومی ، از لطیف تا عالی ارائه می دهد. چشمه هنری Neijaing Huaxin برای مدیریت چشم انداز خود در حالی که مدیریت تعامل پیچیده ای از فاکتورهای زیبایی شناسی و طراحی فنی است ، با مشتریان همکاری نزدیک دارد.

مشتریان شما به ما اعتماد دارند

چشمه هنری Neijiang Huaxin با موفقیت خدمات چشمه را برای هزاران مشتری از سراسر جهان ارائه داده است. با داشتن 17 سال تجربه ، کارکنان حرفه ای ما سالها تجربه در زمینه طراحی ، ساخت و ساخت را به کار می گیرند تا از ویژگی های آب مناسبی برای محیط تجاری ، معماری ، شرکت یا عمومی استفاده کنند.

گواهینامه ها و اختراعات ثبت شده

محصولات چشمه هنر Neijiang Huaxin با استانداردهای CE مطابقت دارد ، ما همچنین با بخشنامه RoHS شورا-2011/65 / EU مطابقت داریم. علاوه بر این ، نازل CNC تک بعدی ما (کنترل عددی رایانه ای) ، نازل CNC دو بعدی و تجهیزات NC برای کنترل جت پرش چند لایه ما موفق به کسب 11 حق اختراع ملی شده اند.

-02-
تاریخ

● Fountain Art Huaxin یک تولید کننده حرفه ای چشمه و تولید کننده تجهیزات چشمه است. در سال 2002 در استان سیچوان ، زادگاه پاندا تأسیس شد. بعد از گذشت نزدیک به 20 سال ، ما تجهیزات توسعه و تولید تجهیزات بالغ ، سیستم خدمات صوتی و تجربه نصب با تجربه را دارا هستیم.

تاکنون عملکرد با کیفیت محصول و شهرت خوب ما باعث شده است که محصولات ما نه تنها با موفقیت در چین به فروش برسند بلکه به بیش از 120 کشور و منطقه در جهان از جمله: کانادا ، تایلند ، مکزیک ، روسیه ، ویتنام صادر می شوند. اندونزی ، ترکیه ، برزیل ، هند ، امارات متحده عربی ، عربستان سعودی و سایر کشورها.

-03-
سرویس

-04-
تیم ما

تیم ارتباطی

ما تضمین می کنیم که تقاضای مشتریان ما خدمات به موقعتری دریافت می کنند. ما 24 ساعت خدمات مشاوره بدون وقفه داریم. میزان پاسخ به موقع ما در موقعیت برتر در صنعت ، تا 100٪ است. بنابراین لازم نیست نگران عدم مشاوره مشاوره خود به دلیل تأخیر جت باشید.

تیم طراحی

تیم طراحی ما متشکل از متخصصانی است که در معماری منظر ، مهندسی مکانیک و طراحی صنعتی تخصص دارند. آنها حداقل پنج سال در صنعت چشمه بوده اند و می توانند هر یک از مشکلات طراحی و فنی شما را برطرف کنند. این توسط یک مهندس مشهور در این صنعت هدایت می شود. او نزدیک به ده سال در زمینه طراحی چشمه بوده و بینش بی نظیری از طراحی آب چشمه گرفته تا برنامه نویسی رایانه شخصی دارد. چندین دهه است که طرح چشمه ما با نرخ 100٪ به تصویب رسیده است.

تیم نصب

تیم نصب و راه اندازی همه با بیش از 10 سال از فن آوری تست صنعت ترکیب ستون فقرات ، ساخت و ساز ، درک فن آوری ، با تجربه ، حرفه ای ، کارآمد تر ، می توانند مشکلات فنی ، راه حل های آنلاین و پشتیبانی از نصب و آزمایش محلی را در محل نصب کنند ، می توانند مطابق با زمان محیط و کیفیت آب ، برنامه نصب بهینه کمترین و بالاترین ایمنی را به خود اختصاص داده است.

تیم پس از فروش

به طور فعال پاسخگوی نیازهای مشتری ، ارائه خدمات حرفه ای ، اشتیاق ، صبر ، خدمات همه جانبه متفکر به مشتریان ، برای کمک به مشتریان برای دستیابی به بهترین راه حل.

اطلاعات تماس